Çözüm Ortaklarımız

Günümüzde yapı sektöründe domestik ve endüstriyel kapılar deyince, Avrupa’nın lider üreticisi Hörmann akla gelen ilk isimdir. Bir aile işletmesi olan Hörmann Grubu innovasyonlarla, tavizsiz kalite anlayışıyla ve müşteriye yakınlığıyla on yıllarca sürekli büyüyerek bu seviyeye ulaşılmıştır.

Hörmann grubu, Avrupa’nın lider kapı üreticisidir. Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da bulunan farklı ürün gruplarında uzmanlaşmış 36 üretim tesisinde 6.000’i aşan çalışanı, konut, endüstriyel ve ticari binalar için kaliteli garaj kapıları, ev kapıları, endüstriyel kapılar, kapı kasaları ve kapı motorları geliştirerek üretmektedir. Uluslararası faaliyet gösteren Hörmann grubunun merkezi, Almanya’nın Westfalen eyaletindeki Steinhagen kasabasındadır.

GEZE GmbH dünya çapında kapı, pencere ve güvenlik teknolojisi ile ilgili yapı sistemlerinin en başarılı geliştirici ve üreticileri arasında yer almaktadır.  Pazarı, yenilikçilik ve tasarım liderlerinden biri olarak, bu bağımsız aile şirketi, ileri teknolojik gelişim, üretim ve satışları yanında bina teknolojisini ve geleceğini yönlendirici gelişmeler ile büyük ölçüde etkilemiştir.

En yüksek kalite standartları ile GEZE ürünleri dünya çapında yenilikçi bina tasarımlarına katkıda bulunmakta olup, bina teknolojisinde konforu ve güvenliği sağlamaktadırlar. GEZE ürün çözümleri tüm dünyada ünlü binalarda hayat bulmaktadır.

Krank kolu kullanımına son veren ilk panjur motorundan tutun da akıllı ev sistemlerine kadar, Somfy, son 50 yıldır dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kullanıcının hayatlarını kolaylaştırıyor. Her gün, geleceğin evini daha konforlu ve daha güvenli şekilde sizler için, sizinle birlikte tasarlıyoruz. Yaşamınızı daha güzel hale getiren yeni, güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

Ürünlerimizin tamamı, en yeni teknolojiler üzerine eğitim almış ekipler tarafından Fransa’nın Haute-Savoie bölgesinde tasarlanıp üretiliyor. Ürünlerin kalitesini, performansını ve dayanıklılığını güvence altına almak için zorlu koşullar altında düzenli testler ve denetimler yapıyoruz.

Ninz S.p.A.,% 70 pazar payıyla İtalya’nın lider yangın kapıları üreticisidir. Sektörde konsolide tecrübe, standartlara aşinalık ve optimum kalite-fiyat oranları şirketin en belirgin özellikleridir. Yıllar boyunca, çok amaçlı metal kapılar ve geniş bir aksesuar yelpazesi oluşturdu. İtalya’ya ek olarak, Ninz S.p.A ayrıca ürünlerini Fransa, Yunanistan, Portekiz, Romanya, İspanya, Slovenya gibi birçok Avrupa ülkesinde ve Türkiye, Rusya ve Panama gibi Avrupa Birliği dışındaki ülkelerde pazarlamaktadır.